Noční závod v Tučapech 2.7.2011

02.07.2011 19:00

Dne 2.7.2011 v podvečer se konal nástup na již VIII. ročník noční hasičské soutěže v Tučapech. Jak je již známo z dřívějších ročníků, běhalo se ze dvou základen na místním fotbalovém hřišti. Zázemí sportoviště a povrch trati je zde velice příjemný a kvalitní a tak se nebylo čemu divit, že byly k vidění velmi rychlé útoky. Na závodech se zde ukázalo celkem 16 družstev žen a 41 družstev mužů. V tento večer se také přepisovaly rekordy a statistiky THL i místního hřiště. V mužské kategorii předvedli bezchybný rychlý útok muži ze Sedlatic a časomíra se zastavila na čase 16.40 a ženské kategorii bezchybný rychlý útok předvedly ženy z Dvorců "A" s časem 17.04.

V kategorii mužů se nejlépe dařilo již zmíněnému družstvu ze Sedlatic (16.40), Želetava (17.48) a Jankov (17.79). Muži ze Včelnice se po povedeném útoku umístili na celkové 17. pozici (21.71).

V ženské kategorii předvedly nejelpší útok již zmíněné ženy ze Dvorců "A" (17.04), Kamenice nad Lipou (19.04) a Chotěmice (19.08). Ženy ze Včelnice se umístily na celkové 6. pozici (22.15).