Požár osobního automobilu

Dne 3.12.2010 v 17:05 byla naše jednotka vyslána k požáru osobního automobilu na plyn na hlavní silnici z Jindřichova Hradce na Pelhřimov u výpadovky na Karlov. Naše jednotka vyjela s vozem CAS-25 za necelé 4 minuty po ohlášení a na místě jsme byli vzhledem k místě požáru do 2 minut. Ihned po příjezdu na místo byla zastavena doprava v obou směrech a natažen jeden útočný proud C k hašení požáru v motorovém prostoru ohlášeného automobilu. Na místo též dorazila jednotka profesionálních hasičů z Jindřichova Hradce a policie. Záchranná služba nebyla naštěstí potřeba, jelikož nedošlo ze zranění osob. Po uhašení požáru v motorovém prostoru bylo vozidlo odstraněno z hlavní kominukace a silnice byla očištěna od nečistot. Na základnu dorazila naše jednotka něco málo po 18 hodině.

 

Fotografie ze zásahu