O pohár starosty města Nová Včelnice + noční soutěž v Kamenici nad Lipou

Dne 11.6.2011 se konala na místním fotbalovém hřišti hasičská soutěž O pohár starosty města Nová Včelnice, která byla zařazena do Táborské hasičské ligy (THL). Počasí vyšlo dle představ a terén též vyzýval ke krásné podívané a rychlým časům. Do soutěže se zapojilo celkem 25 družstev můžů a 13 družstev žen.

Jako první se představilo domácí družstvo, kterému se bohužel útok nepovedl a nedokončili kvůli nezapojenému spoji na B hadicích. Další týmy již předvedli úspěšné útoky, ze kterých bych vyzdvihl především čas družstva Chotěmic (17.37), dále Chotěmice A (18.32) a také Strmilova (18.43), což byla první tři místa v celkové výsledkové listině.

Po mužích nasotupila ke svým pokusům družstva žen. Ženám ze Včelnice se pokus vcelku vydařil (20.71) avšak stačil až na 6. místo. Nejlépe se zadařilo družstvu žen ze Dvorců A (18.37), následovaly ženy z Kamenice nad Lipou (19.09) a ženy z Chotěmic (19.31).

 

Výsledková listina z Nové Včelnice

Fotografie ze soutěže zde

 

Ve 20 hodin se uskutečnil nástup družstev na náměstí v Kamenici nad Lipou, kde se sešlo opět neuvěřitelných 33 družstev mužů a 13 družstev žen. Trať je zde vždy náročná, protože se běží na mokrých dlažebních kostkách do mírného kopečka. Jak muži tak ženy zde běží na stejné trati, tudíž pouze na 2B. Sice ne všechna družstva úspěšně dokončila, ale nikdo se nezranil.

 

Výsledková listina z Kamenice nad Lipou

Fotografie ze soutěže zde

Video nejlepších mužských útoků

Video nejelpších ženských útoků

 

Oficiální článek na stránkách THL naleznete zde